Козак Данило (18 років). СТОМАТОЛОГІЯ для дітей з важкими захворюваннями. ЗБІР ЗАВЕРШЕНО! ДОПОМОГА РЕАЛІЗОВАНА!

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗБІР:

 • ПІБ: Козак Данило Васильович
 • Дата народження: 16.05.2002 р
 • Діагноз: Важка розумова відсталість з
  мінімальними поведінковими розладами.
  ДЦП, спастичний тетрапарез, алалія,
  контрактура крупних суглобів. Мікроцефалія.
  Різко виражені порушення фізіологічної ходи.
 • Збір на оплату послуг стоматології
  відкрито 09.03.2021 р

 

ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!
ДЯКУЄМО УСІМ ЗА ДОПОМОГУ!

! Друзі, для нас вкрай важливо не помилитися в ідентифікації призначення Вашого пожертвування. Тому, якщо Вам під час платежу не вдалося вказати призначення допомоги (ім’я підопічного або на які потреби), просимо повідомити нам призначення на viber: +380977776099. Звіт про пожертвування і витрати: spasibo.od.ua/report/report-2021/

Козак Данило 4Данилу Козак 18 років. Батьки розійшлися коли Дані було три роки. Мати залишилась з сином на руках, але  дуже допомагали бабусі (зараз однієї бабусі вже нема, нажаль). Данило  від народження хворий на ДЦП, має розумову відсталість, та поведінку малої дитини. Але є щось у цьому хлопці дуже розумне, він відчуває життя і настрій оточуючих. Мати каже, коли вона у гарному настрої, Даня веселий, життєрадісний, а коли мамі погано та вона намагається триматися з усіх сил, Даня стає дуже тихенький, його не чути, так він висловлює підтримку мамі і своє розуміння.

Козак Данило 3А ще у Данила є молодша сестричка – чудова, незвичайна, темношкіра красуня, якій 5 років. Вона щосили підтримує брата, грається з ним і своїми ляльками, допомагає мамі, як може. У родині панує любов, не дивлячись на всі труднощі і Данило цю любов відчуває щодня.

Мати Данила звернулася до БО «Спасибі» по допомогу. Данила не вилікувати за основним захворюванням, і мати це усвідомлює. Але у нього дуже велика проблема із зубами – Данилу дуже потрібно їх лікувати, але стоматологи у звичайній клініці відмовляються приймати хлопця. Лікувати Данилу зуби з таким важким діагнозом можна лише там, де є реанімація, де є лікування із застосуванням седації (медикаментозний сон – наркоз).

Наразі Даня з мамою і сестричкою живуть самі. Ледь зводячи кінці з кінцями мати не взмозі оплатити лікування зубів сина, адже це немалі кошти на оплату  седації, саме лікування, матеріали. Попередню суму лікування призначать спеціалісти стоматологічної лікарні «Сіріус Дент», яка знаходиться у клініці «Odrex». Там якраз є всі умови для стоматологічного лікування таких важких пацієнтів: реанімація, досвідчені лікарі, анестезіолог.

Небайдужі люди вже допомагали БО «Спасибі» зібрати кошти і оплатити лікування зубів декільком хворим діткам з неврологічними проблемами. Відео, які знімав наш Фонд, про лікування зубів у наших підопічних із застосуванням седації є за посиланнями:

https://youtu.be/E4lGqYiWxDk

https://youtu.be/VyFHkW2upW8

https://youtu.be/r86_HRMThZY

https://youtu.be/RTJv4l4Ngpk

Наразі Даня потребує такої самої допомоги і його мати звертається до вас по допомогу сину. Даня не може пояснити свій біль, але це не означає, що в нього не болить. Тож трішки нашого з вами милосердя, допоможе йому позбавитися зубного болю і вилікувати усі зуби у найкращих фахівців, які не лякаються важких випадків.

Тож, БО «Спасибі» попередньо відкриває збір коштів у розмірі 15 000 грн (суму склали із попереднього досвіду, та вона може змінитися після проходження лікування. Оплата обов’язково буде проводитися на підставі рахунку і по факту виконаних робіт).

ДОКУМЕНТИ:

Епікріз / Медична довідка / Довідка про інваліністі
Епікріз1 Епікріз2 Виписка із медичної карти 1  Виписка із медичної карти 2   інвалідність 1 інвалідність 2

НОВИНИ:

Новини від 09.03.2021 р.
Попередньо відкрито збір на стоматологічне лікування для Данила на загальну суму 15 000 грн. Наразі Дані буде зроблено панорамний знімок, після чого консультація у лікарів. Тоді нам буде видано попередній рахунок, у  якому буде первинно розписаний план робіт і попередня сума витрат. Точну суму ми будемо знати після надання послуг по факту лікування.

Posted by admin in Новости