Толік Звоновський (19 років). ДЦП. Потребує реабілітації! ЗБІР ЗАВЕРШЕНО! ДОПОМОГА РЕАЛІЗУЄТЬСЯ!

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗБІР:

  • ПІБ: Звоновський Анатолій Анатолійович
  • Дата народження: 26.06.2001 р
  • Діагноз: Дитячий церебральний параліч (ДЦП)
  • 1й збір на оплату реабілітаційних занять
    відкрито 08.08.2020 р. Закрито – 15.06.2020 р.
  • 2й збір на оплату реабілітаційних занять
    відкрито 24.02.2021 р.

 

ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!
ДЯКУЄМО УСІМ ЗА ДОПОМОГУ!

! Друзі, для нас вкрай важливо не помилитися в ідентифікації призначення Вашого пожертвування. Тому, якщо Вам під час платежу не вдалося вказати призначення допомоги (ім’я підопічного або на які потреби), просимо повідомити нам призначення на viber: +380977776099. Звіт про пожертвування і витрати: spasibo.od.ua/report/report-2021/

Толік ЗвоновськийЦе історія про 19 річного Толіка Звоновського, але почати ми її хочемо саме з розповіді про його маму. Алла народила Толіка в термін. Пологи були складні і травма при народженні визначила все подальше життя Толіка та його родини.

ДЦП – це страшні три букви, за якими ховається параліч, сильні спастики м’язів, неврологія. ДЦП це діагноз, але одні живуть з ним практично без проблем (легка форма), інші існують (складна форма), а у вкрай важких випадках діти з таким діагнозом гинуть

Мама Толіка всі 18 років 24 години на добу поруч з сином. Вона залишила свою успішну кар’єру і повністю присвятила себе дитині. Це важке випробування не тільки фізично, а й морально. Толік в складній формі. Він не ходить самостійно, не може обслужити себе повністю, не розмовляє повноцінно, а тільки видає звуки. Толик Звоновский (4)вззАле при цьому він живий, відчуває біль і радість, має бажання спілкуватись та потребує уваги, любить музику. Незвичайно добрий хлопець. Він навчився ділитися своїми бажаннями за допомогою картинок, шалено любить живе спілкування з людьми, любить тварин. Вдома Толік розробляє дрібну моторику своїх рук, які через спастику не слухають його (збирає пазли, мозаїку). Для нього ці заняття маленькі радості в його житті. Мама дуже багато з ним займається, возить його на плавання, робить вдома масажі, і все, щоб Толіку було легше переносити цей біль від спастики.

Толик (1) вз

Реабілітаційні центри для Толіка батьки пенсіонери не можуть оплатити самостійно, ось і доводиться збирати крихти від держави і просити допомоги у людей. Справа в тому, що спастика не тільки сковує рухи хлопця, але і доставляє чималу біль. Допомогти її зняти, розслабити м’язи і зміцнити фізично Толіка допомагають заняття в спеціалізованому центрі інтенсивної терапії для реабілітації дітей та дорослих з ДЦП в Трускавці.

Толік вже не дитина і для дорослих курс реабілітації коштує 18 тисяч гривень, не рахуючи витрат на дорогу Одеса-Трускавець, проживання, харчування, які оплачуються батьками самостійно.

Мама Толіка звертається до всіх Вас за допомогою в зборі коштів для оплати двотижневого курсу реабілітації сина. Родині ніяк не впоратися з такими витратами самостійно. А реабілітація хлопцеві дуже потрібна, йому після неї стає значно легше жити і не так боляче.

ДОКУМЕНТИ:

Св-во про інвалідність / Медична довідка
Св-во про інв. 1 Св-во про інв. 2
Медична довідка Звоновського Анатолія. 1 Медична довідка Звоновського Анатолія. 2

Виписка з історії хвороби/ Виписки з останніх реабілітацій
Виписка з історії хвороби. 1 Виписка з історії хвороби. 2 Виписка з останньої реабілітаціїВиписка Звоноовського Толіка стор.1Виписка Звоноовського Толіка стор.2

Рахунок на реабілітацію з 28.06.2021 по 09.07.2021
Рахунок на реабілітацію з 28.06.2021 по 09.07.2021 вз

НОВИНИ:

Новости от 08.06.2020:
Сегодня открываем сбор помощи Толику. Счет на оплату реабилитации идет со скидкой. Просим всех откликнуться на просьбу мамы Толика о помощи. Парню очень нужна эта реабилитация.
Рахунок на реабілітацію

Новини від 04.03.2021:
Рахунок на реабілітацію з 28.06.2021 по 09.07.2021 взДрузі, відсьогодні розпочато другий збір в БО “Спасибі” на оплату реабілітації Толіка Звоновського у “Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна” (м.Трускавець).
Вартість курсу реабілітації з 28.06.2021 по 09.07.2021 сягає 20510 гривень. Приєднуйтесь до допомоги Толіку – благає мати, яка ніяк не може оплатити реабілітацію самостійно.

 

 Posted by admin in Новости