Про “Спасибі”

Благодійна організація «СПАСИБІ»
Державна реєстрація № 38437317

Початок історії створення Організації
Діяльність «Спасибі» почалася влітку 2011 року. Тоді три дівчини – Ганна Гузєва, Ольга Добрікова і Ганна Здоровенко – на сторінках Одеського форуму заснували благодійний магазин «Спасибі», який став першим благодійним магазином у м.Одеса. Проект отримав широке визнання серед одеситів. Магазин зростав і разом з ним росли і суми пожертв на добрі справи. Поступово проект у 2012 році трансформувався в благодійну організацію «СПАСИБІ» та з’явилася можливість займатися декількома благодійними проектами одночасно, що значно пришвидшило збір благодійних коштів.

Сьогодні благодійна організація «СПАСИБІ» завдяки проектам веде збір благодійних коштів на лікування важкохворих дітей із малозабезпечених сімей, підтримує паліативних дітей, збирає кошти для забезпечення дітей з інвалідністю підгузками, надає допомогу медичним закладам.

Загалом БО «Спасибі» реалізує свою діяльність силами маленького колективу та волонтерів.

Організація має вже довгу і плідну співпрацю з багатьма учасниками бізнесу, які стали не лише партнерами у добрих справах, а і нашими друзями-однодумцями.

Регулярно БО «СПАСИБІ» веде сторінки у соціальних мережах, що дає змогу спілкуватися з благодійниками у зручній для них формі: Instagram, Facebook, Youtube, Одеський форум

Кожного дня Колектив працює над допомогою важкохворим і запрошує до свого складу всіх бажаючих стати частиною «СПАСИБІ». Разом можна робити більше добра!

Фінансова та інформаційна прозорість БО «СПАСИБІ»
Благодійники отримують виключно позитивний досвід діяльності, переконавшись, що кошти направлені за призначенням і їх допомога досягла адресатів. На офиційному сайті БО «СПАСИБІ» (www.spasibo.od.ua) публікуються ЗВІТИ про всі витрати Організації на благодійні потреби та адміністративні витрати БО «СПАСИБІ». Також, регулярно звітуємо про всі надходження від благодійників, що дає змогу і підопічним, і благодійникам бачити кошти, які заходять на рахунки Організації.
Історії людей, які потребують допомоги, опубліковано з фотографіями і підтверджуючими документами на сайті Організації. Ведеться постійний контроль за актуальністю інформації та сумами, які зібрано і які лишилось зібрати. У розділі «Кому потрібна допомога» можна швидко переглянути усі актуальні збори та швидко перейти до потрібної історії.

привет