Допомога дитячому паліативному відділенню (м.Одеса)

        Плотная 3

В Одесі і Одеській області тисячі дітей у віці від 0 до 18 років потребують паліативної допомоги. Дитяча паліативна допомога – це професійна медична, психологічна та соціальна допомога дітям (та їх сім’ям), які страждають на невиліковні загрозливими життю захворюваннями. Простою мовою, паліативні діти – це невиліковно хворі діти різного ступеня важкості (є прикуті до ліжка, інші мають обмеження в пересуванні і самообслуговуванні, є в інвалідному візку і так далі). Найважча група пацієнтів паліативу – це діти, які змушені існувати в межах будинку, яким відмовили центри реабілітації або медичні установи в зв’язку з важкістю стану або з технічних причин (важко пересуватися або транспортувати хвору дитину (немає ліфта, немає пандусів в будинку), батьки не мають коштів на реабілітаційні центри і т.д.).

Поликлиника №2 Щоб допомогти кожному пацієнту і не залишити напризволяще життя важко і невиліковно хворих дітей, в травні 2020 р розпочала свою роботу БРИГАДА ДИТЯЧОЇ МОБІЛЬНОЇ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ при КНП «Дитяча міська поліклініка №2» ОМР, м.Одеса, ул.Ген.Бочарова, 59 (03.09.2020 р самій поліклініці виповнилося 5 років). Мобільна паліативна бригада буде допомагати дітям Суворовського району (не відмовить у допомозі і дітям з інших районів) і найближчих населених пунктів Одеської області. Сама дитяча поліклініка №2 є багатопрофільною, з широким спектром фахівців і матеріальною базою, але відділення паліативу молоде і поки не забезпечено всім необхідним, щоб надавати повноцінну допомогу пацієнтам (про те які саме діти є пацієнтами відділення можна побачити в статті «Засоби гігієни для дітей з інвалідністю»)

Так, на базі державної поліклініки відділенню виділено приміщення для амбулаторної паліативної допомоги безпосередньо в поліклініці, забезпечена оплата праці фахівців і службовий автомобіль для виїзної бригади, що послужило прекрасним стартом для роботи ДИТЯЧОГО паліативного відділення. Щось виділено і закуплено з медичного матеріалу. АЛЕ! Це тільки основа для роботи. У відділенні відсутнє базове реабілітаційне обладнання, немає медичного мобільного устаткування для надання підтримуючої допомоги на дому, нестача медичного матеріалу для роботи і організації процесу амбулаторного лікування. Список потреб відділення дуже величезний і державної допомоги можна чекати роками і то вона повністю не забезпечить відділення всім. А тим часом важко хворі діти дуже гостро потребують медичної, психологічної та соціальної допомоги. Є прекрасні лікарі, які готові надавати паліативну допомогу дітям, але з «голими руками», не маючи необхідного обладнання навіть найпрекрасніший лікар допомогти не зможе.

с ВЗ. Письмо 1

Для повноцінного забезпечення роботи відділення, «Дитяча міська поліклініка №2» закликає до допомоги благодійників і не байдужих людей, які разом з командою БО «Спасибі» зможуть закупити необхідне медичне та реабілітаційне обладнання, медичні матеріали, можливо адресно підтримувати потреби найважчих, прикутих до ліжка пацієнтів, які постійно потребують предметів гігієни та медикаментів. БО «Спасибі» звертається за допомогою до ЛЮДЕЙ, які розуміють, що невиліковно важкі діти живуть серед нас і ми не можемо закрити очі на їхнє існування поруч. Більшою мірою це діти з важкою долею і постійною боротьбою за кожен подих, за день без болю, за життя, за таку необхідну їм турботу і увагу … Ми закликаємо Вас до допомоги відділенню дитячого паліативу і будемо раді прийняти її як від приватних осіб, так і від Бізнесу!

Общая 1  Общая 3  Общая 2

Примітка! Внизу сторінки наведено список необхідного для відділення обладнання і матеріалів із зазначенням зразкових цін (точну ціну ми дізнаємося при купівлі у продавця). Список постійно редагується: поповнюється новими потребами, а то, що придбано пересувається в кінець списку зі звітом про купівлю і передачу на баланс лікарні.

 Реквізити для допомоги відділенню паліатива:

2764 Карта БО “Спасибі” в КБ «ПриватБанк»
5169 3305 2466 5046- благодійний збір 10

2764 Розрахунковий рахунок в КБ «ПриватБанк»:
UA44 305299 00000 26008044900246
ЄДРПОУ: 38437317
, отримувач: БО “СПАСИБІ”
Призначення платежа: допомога відділенню паліатива

2764 Розрахунковий рахунок в АБ «Південний»
UA25 328209 00000 26003312379601
ЄДРПОУ
: 38437317, отримувач: БО “СПАСИБІ”
Призначення платежа: допомога відділенню паліатива

2764  Оплатити пожертвування ви можете через систему LiqPay.
Для цього перейдіть за посиланням: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i8435925284

2764  Підтримати проекти допоомоги паліативному відділенню на сайті МБФ “Українська Біржа Благодійності” DOBRO.UA:
– проект про придбання реабілітаційного столу: https://dobro.ua/project/reabilitatsiinii_stil_dlia_ditei/

 


ЗАРАЗ ВЕДУТЬСЯ ЗБОРИ НА НАСТУПНИЙ СПИСОК НЕОБХІДНОГО ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛІВ:

 

5488

БАХІЛИ ДЛЯ МОБІЛЬНОГО БРИГАДИ

Сума збору – грн
Залишилося зібрати – грн

Необхідно 500 шт.

 

 

 

одноразовая-медицинская-маска-1

МАСКИ ДЛЯ МОБІЛЬНОГО БРИГАДИ

Сума збору – грн
Залишилося зібрати – грн

Необхідно 300 шт.

 

 

1

MICROLIFE PF 100 ПІКФЛОУМЕТР ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ПІКОВОЇ ШВИДКОСТІ ВИДОХА1

Сума збору – 2 000 грн
Залишилося зібрати – 2 000 грн

Пікфлоуметр Microlife PF 100 – прилад, призначений для об’єктивної оцінки якості лікування легеневих захворювань. Він визначає пікову швидкість видиху. Використовувати пікфлоуметр просто, компактні розміри дозволяють брати його з собою в будь-яке місце. Показання приладу залежать безпосередньо від стану легенів. При гострих респіраторних захворюваннях дихальні шляхи сильно звужені і прилад це фіксує по видиху.

 

7

ПУЛЬСОМЕТР МЕДИЧНИЙ CA101 7.0 ВИСОКОТОЧНИЙ

Сума збору – 850 грн
Залишилося зібрати – 850 грн

Зручний і простий в застосуванні мініатюрний пульсометр CA101 7.0 являє собою медичний прилад, яким можна не тільки контролювати частоту серцевих скорочень (ЧСС), але і вимірювати рівень насичення киснем артеріальної крові.

 

 

 

product-mebli-sr-3

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СТІЛ З ЕЛЕКТРИЧНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ВИСОТИ

Сума збору – 63 861 грн
Залишилося зібрати – 53 000 грн

Стіл реабілітаційний з електричним регулюванням висоти для використання в кабіні кінезотерапії

 

 

 

 

product-spina-gh1-01

СТЕЛЬОВИЙ ПІДЙОМНИК GH1

Сума збору – 170 600 грн
Залишилося зібрати – 170 600 грн

Стельовий підйомник GH1 в комплектації для активної реабілітації – це комплекс пристосувань призначений для активного відновлення рухових функцій і навичок ходьби

 

 


ЗАКУПЛЕНО! ПЕРЕДАНО ВІДДІЛЕННЮ ДИТЯЧОЇ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ:


БрусьяБРУСИ З ПЕРЕШКОДАМИ

Витрачено – 23811,00  грн
Використовуються при відновленні опорно-рухового апарату, відновленні рухових функцій, для навичок вміння ходити, для реабілітації. Також для тренування ніг і підгонки протезів нижніх кінцівок.

 

 

изображение_viber_2020-11-18_17-21-10

СХОДИНИ З ПОХИЛОЮ ПЛОЩИНОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

Витрачено – 14500,00 грн
Сходинки – тренажери призначені для відновлення рухових функцій, тренування сили ніг, для реабілітації дітей. Такий тип тренажера є стандартним мінімумом для всіх реабілітаційних закладів згідно з європейським стандартом реабілітації. Для полегшення підйому, спуску і впевненості рухів, сходи обладнані регульованими поручнями.

 

 

aereks-pro-360_1000x1000

РЕЦИРКУЛЯТОР БАКТЕРИЦИДНИЙ АЕРЕКС ПРОФЕШІН 360

 Витрачено – 12410,00 грн
Промисловий рециркулятор Аерекс-профешнл 360 призначений для знезараження повітря в приміщеннях великого об’єму в присутності людей – промислових цехів, спортивних майданчиків, виставкових комплексів, медичних установ. Потужний вентилятор дозволяє переміщати великі маси повітря через внутрішню камеру рециркулятора, де встановлено шість бактерицидних ламп низького тиску. При контакті бактерій з ультрафіолетовим випромінюванням відбувається іонізація і очищення повітря.

 

ПаукДОДАТКОВА ПІДВІСНА СИСТЕМА “ПАВУК”

Витрачено – 12340 грн

Система «Павук» – набір еластичних тяг з ременями для кріплення дитини. Всі елементи регулюються, що дає можливість підібрати силу, яка буде спрямована на тіло дитини. При «повній підвісці» пацієнт буквально знаходиться в стані невагомості. Система сприяє: розслабленню м’язів тіла, зниженню м’язевого тонусу; збільшенню обсягів рухів у суглобах; поліпшенню кровообігу; відновленню координації рухів; збільшенню м’язевої сили. За допомогою системи можна провести заняття навіть з пасивним дітьми.

 

 

реабилитационная клеткаРЕАБІЛІТАЦІЙНА КАБИНА ДЛЯ КІНЕЗІТЕРАПІЇ

Витрачено – 76879 грн

Кабіна для кінезотерапії з підвісною системою призначені для відновного лікування, проведення індивідуальної кінезотерапії. (В комплект стіл не входить)
https://youtu.be/0LL23gI4Bc0

 

Posted by admin in Новости