Пилип Сухопаров (31 рік). Допомога в зборі на ендопротезування кульшового суглоба. ЗБІР ЗАВЕРНЕШО!

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗБІР:

 • ПІБ: Сухопаров Пилип Маркович
 • Дата народження: 16.07.1989 р.
 • Діагноз: Деформуючий остеоартроз двох тазостегнових суглобів 3-4 ст. Наслідки асептичного некрозу обох тазостегнових суглобів.
  Виражений больовий синдром. Порушення функції і опори кінцівок.

 • Збір відкритий 27.02.2020
 • Оплачено:
  42800 грн – 02.11.2021 р.
  111048 грн – 02.11.2021 р.
 • Клініку для проведення операції змінено.
  Тож попередня стаття про оплату операції
  в іншій клініці:

  http://spasibo.od.ua/philipp-help
ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!
ДЯКУЄМО УСІМ ЗА ДОПОМОГУ!

! Друзі, для нас вкрай важливо не помилитися в ідентифікації призначення Вашого пожертвування. Тому, якщо Вам під час платежу не вдалося вказати призначення допомоги (ім’я підопічного або на які потреби), просимо повідомити нам призначення на viber: +380977776099. Звіт про пожертвування і витрати: spasibo.od.ua/report/report-2021/

3.3 Пилип Сухопаров в 16 років потрапив у жахливе ДТП. Машина, в якій хлопець перебував на передньому пасажирському сидінні, врізалася в дерево. З боку Пилипа дерево увійшло по саме лобове скло. Рятувальники важко діставали хлопця,  загрожувала ампутація ноги прямо в машині, оскільки не бачили можливості його інакше витягти. Один з рятувальників сказав медсестрі готуватися зупиняти кровотечу, зараз будуть ампутувати ногу нижче коліна, тому що не вдається дістати з металу. Але медсестра оцінивши всі фактори і отримані травми хлопця, сказала, що не зможе зупинити кровотечу, та він не виживе. Все це Пилип чув, періодично приходячи до тями. Рятувальники намагалися вирізати його болгаркою з мінімальними втратами (варіантів не було): порізали колінну чашечку, відрізали п’яту). Пилипа доставили в найближчу лікарню в Шабо, де він пробув 2 тижні. Лікарі не могли навіть зафіксувати всі переломи і травми, настільки їх було багато. Тоді рідні перевезли Пилипа в Одеську обласну лікарню, де і була надана медична допомога належним чином: 7 з половиною годин йшла перша операція (на лівому стегні ставили титанову 1.1Г-подібну пластину, а на правому стегні, де був багатоуламковий перелом (понад 25 осколків) і посічений сідничний нерв – ставили апарат Ілізарова. Три з половиною місяці Пилипа лікували в обласній лікарні. Потім відновлювався вдома.

У 2006 році Пилипу в Києві провели операцію на сідничного нерві. Для стимуляції нервової тканини був вшитий електро-магнітний стимулятор в нижню частину стегна. Завдяки цій операції Пилип став відчувати ногу, частково відновилися м’язові тканини. Поступово він почав більше ходити на милицях, але почалися болі в суглобах. У лікарні зробили знімки і хлопцю повідомили, що почався некроз суглобів, тобто омертвіння кісткової тканини кульшових суглобів – це сталося через вивихи (обривається живлення тазостегнових суглобів і хрящова тканина починає розчинятися). Лікар повідомив Пилипу, що йому належить в підсумку заміна тазостегнових суглобів – тільки це питання часу. 5.5Заборонили хлопцеві ходити, але Пилип ходив на милицях, потім на тростини, приймав знеболюючі. Отримав музичну освіту, рік пропрацював в музичній школі – вчив дітей грі на фортепіано. Навчився масажу, став кваліфікованим фахівцем, постійно підвищує свою кваліфікацію і допомагає людям виправляти нерівності, як каже сам Філіп.
Сьогодні Пилипу 31 рік і у нього вже критичний ступінь некрозу тазостегнових суглобів. Пилип дуже позитивний, добрий і життєрадісний. Намагається посміхатися, хоча йому дуже важко і страшно. Допомагаючи іншим людям, він сьогодні сам потребує допомоги. При такому ступені некрозу ведуть лежачий спосіб життя через той нестерпний біль, який важко терпіти. А Пилип ще примудряється працювати масажистом і намагається заробити гроші на свою операцію.

6.6Пилипу необхідно терміново замінювати обидва тазостегнових суглоба, тягнути далі немає часу. Хлопець вже сьогодні відчуває сильні болі і ледве ходить. Провести операцію можна у «Центрі травматології та ортопедії» (м.Чернівці, Україна). На одну операцію по заміні одного суглобу Пилип зібрав кошти завдяки своїй праці, своїм рідним, друзям, знайомим. Але на операцію по заміні другого суглобу грошей у нього немає і без вашої допомоги йому їх не зібрати.

Наразі БО «Спасибі» отримали два рахунки: на медичні послуги необхідно 42800 гривень, а на комплектуючі матеріали для ендопротезування необхідно 172800 гривень. Таким чином, загальна вартість операції складає 215600 гривень.

Звертаємося до Вас з проханням допомогти Пилипу не стати заручником інвалідного крісла і ліжка. Допоможіть зібрати 215600 грн для заміни суглоба і дати можливість хлопцеві жити повноцінним життям.

ДОКУМЕНТИ:

Обстеження / Довідка з призначенням операції /Виписка з історії хвороби
Томографія  Рентген  Призначення операції Медична виписка. 1Медична виписка. 2

Рахунки на операцію у «Центрі травматології та ортопедії»
ВЗ Рахунок на комплектуючі  ВЗ Рахунок на медичні послуги

НОВИНИ:

Posted by admin in Новости