Новаковський Роман (21 рік). Потребує лікування і реабілітації після травми головного мозку, нанесеної п’яним перехожим. ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗБІР:

 • ПІБ: Новаковський Роман Анатолійович
 • Дата народження: 31.12.1999 р
 • Діагноз: Важка ЧМТ. Забій головного мозку важкого
  ступеню. Гостра субдуральна гематома над правою
  півкулею головного мозку. САК. Лівосторонній
  геміпарез. Флегмона лівого передпліччя. Операція
  19.04.2021 р. декомпресивна краніотомія в правій
  лобно-скронево-тім’яній ділянці. Видалення гострої
  субдуральної гематоми. Комбіновані функціональні
  контрактури суглобів лівої руки та ноги з повним
  функціональним розладом. Реабілітаційний
  потенціал високий
 • Збір на оплату реабілітаційних занять
  відкрито 01.07.2021р
 • Оплачено:
  13.10.2021 р. – 54000 грн
ЗБІР ЗАВЕРШЕНО!
ДЯКУЄМО УСІМ ЗА ДОПОМОГУ!

! Друзі, для нас вкрай важливо не помилитися в ідентифікації призначення Вашого пожертвування. Тому, якщо Вам під час платежу не вдалося вказати призначення допомоги (ім’я підопічного або на які потреби), просимо повідомити нам призначення на viber: +380977776099. Звіт про пожертвування і витрати: spasibo.od.ua/report/report-2021/

ВЗ Новаковський Рома_011ВЗ Новаковський Рома_01Роман Новаковський – звичайний 21 річний хлопець з Львівської області. Мама Роми померла, а батько живе в Одесі. Ось хлопець і приїхав у Одесу до батька, влаштувався вантажником  на склад. Хлопець дуже працьовитий, будував плани на життя, зустрічався з дівчиною. Але 19.04.2021 р., повертаючись пізно до дому, він потрапив у халепу на рівному місці, як кажуть. П’яний перехожий підійшов до Роми на зупинці в районі Слобідки і почав з ним бесіду. Але Рома відмовився з ним розмовляти і тоді реакція п’яного була дуже агресивною – він розлютився і вдарив Рому по обличчю. Від удару Рома впав у кому, отримавши важку черепно-мозкову травму.  Нападникові було лише 23 роки і коли він протверезів, то не міг пояснити навіщо він бив Рому, ВЗ Новаковський Рома_00мовляв був такий п’яний, що нічого не пам’ятає.

Рому доставили у Єврейську лікарню в м.Одеса. 19.04.2021 р. була зроблена термінова операція «Декомпресивна краніотомія в правій лобно-скронево-тім’яній ділянці. Видалення гострої субдуральної гематоми.» Після операції хлопець ще 17 днів знаходився у комі. Коли Рома вийшов з коми, стало зрозуміло, що його свідомість, інтелект і мова не постраждали. Але у Роми порушення рухової функції усієї лівої сторони тіла, особливо важкий стан руки. Через це хлопець сьогодні потребує реабілітації та медичної допомоги. Також на грудень 2021 року заплановано оперативне втручання по встановленню титанової пластини для черепа.

ВЗ Новаковський Рома_04Наразі Рома знаходиться на лікуванні і реабілітації в центрі «Наша забота» (Одеська обл, Крижанівка, https://nashazabota.com.ua/) і потребує фінансової допомоги на оплату послуг центру. Батько Роми не в змозі оплатити послуги центру, адже має невеликі заробітки. Один місяць у центрі коштує 75000 гривень. За ці кошти різні спеціалісти центру надають три години різних реабілітаційних занять, організовують догляд і харчування. У Роми дуже хороші шанси на повне відновлення, бо найголовніше – свідомість і інтелект не постраждали! Він вже багато чого навчився і робить успіхи і далі, але коштів на лікування не вистачає. Родина просить про допомогу і ми звертаємось до вас з проханням про фінансову підтримку Романа!

ДОКУМЕНТИ:

КТ головного мозку / Виписний Епікриз / Довідка
ВЗ. КТ. Новаковський Рома  ВЗ. Випісний епікриз_ 01
ВЗ. Випісний епікриз_ 02 Довідка

Рахунок на оплату 10 днів лікування та реабілітації у центрі “Наша забота” (м.Одеса)
Рахунок

НОВИНИ:

 

Posted by admin in Новости